NEW IN 3 :: Spring Fashion Pieces : Perfect Bottoms and Cross-body Bag

23:53

spring clothes

EN :: Days are flying very quickly and I realized that Tuesday is here again and a new blog post with it. This time it´s all about new things in my wardrobe which I bought few days ago. In last post I was talking about our trip to Dublin where I actually bought these things. On the first picture you can see a pile of spring pieces and I am really happy about them. I would start with the grey jeans which I found in a shop called Massimo Dutti. They have perfect skinny cut and they fit like a glove so I didn´t hesitate and bought them immediately. They´re simple, clean and three-quarter. You can buy them HERE and I can´t wait to show you how I paired them in a new outfit post :)

SK :: Dni letia veľmi rýchlo a ja som si uvedomila, že je už znova utorok a s ním aj nový článok. Tentokrát je to článok o novinkách, ktoré mi pribudli do šatníka za posledné dni. V minulom článku som vám spomínala, že sme boli v Dubline a práve tam som si pár  kúskov kúpila. Na prvej fotke je kôpka noviniek a, samozrejme, ja sa z nej veľmi vytešujem. Všetko sú to spodné časti oblečenia a začala by som tou sivou. V obchode Massimo Dutti som našla perfektné sivé skinny džínsy a padli mi ako uliate. Keďže mám problém zohnať také, ktoré by pekne sedeli, neváhala som ani sekundu a kúpila ich. Sú úplne jednoduché, čisté a kotníkové. Dajú sa kúpiť TU a uvidíte ich už čoskoro v outfite :)

massimo dutti

EN :: This small cross-body bag is also by Massimo Dutti. It´s made from leather and it has an interesting fur finish. They also had in in brown, but I liked burgundy a little bit more and I was thinking of pairing it with my new oxford shoes I showed you in my last "new in" post. I´m looking forward to warmer weather to wear these two burgundy things together! You can still buy it on sale HERE.

SK :: Táto malá kabelôčka je tiež značky Massimo Dutti. Je kožená a má veľmi zaujímavý finiš podobný srsti. Mali ju tam aj v hnedej farbe, ale táto sa mi páčila viac a hneď som si predstavila ako ju kombinujem s mojimi novými oxfordkami, ktoré som vám ukazovala v poslednom "new in" článku. Teším sa na teplejšie počasie, aby som tieto dve bordové kúsky mohla spolu skombinovať! No a táto rozkošná kabelka sa dá kúpiť TU a je dokonca v zľave.

burgundy bag

houndstooth, trendy, black and white skirt, mango

EN :: Houndstooth and red detail next to the zipper. Perfect combination! This is a pinafore dress and it´s really trendy right now. I bought it in Mango and you can still find it there or just order it online HERE. I´ve already worn it and also shot the outfit which you will see very soon. I can tell already that it will be one of my favorite pieces in spring and summer :)

SK :: Kohutia stopa a červený detail pri zipse. Dokonála kombinácia! Toto konkrétne je šatová sukňa a momentálne je to veľký trend. Kúpila som ju v Mangu a ešte stále si ju tam určite nájdete alebo ju jednoducho objednajte cez net TU. Ja som ju už mala na sebe a ako som ju skombinovala si môžete pozrieť už čoskoro na blogu! Ja už teraz viem, že ju v jari a v lete budem nosiť rada a často :)

ripped jeans, distressed jeans, hilfiger jeans

EN :: Another "sneak peek" :) I wanted some denim ripped jeans in "boyfriend" style for so long and I finally found them. These are from Tommy Hilfiger. Of course that they don´t do ideal figure let alone the bum, but nobody says it has to be like that. Fashion is just a play. I want to wear these with some sandals or pumps so I have to find the perfect pair very soon :)

SK :: Ďalší "sneak peek" :) Potrhané džínsy v štýle "boyfriend" som chcela už dávno. Tak som ich teda našla a sú značky Tommy Hilfiger. Samozrejme, že nerobia úplne ideálnu postavu a na zadku už vôbec nie, ale nikto netvrdí, že to tak musí byť. Veď móda je predsa hra. Ja si tieto džínsy predstavujem v kombinácii so sandálkami na opätku alebo s čiernymi špicatými lodičkami. Tie si však musím ešte dokúpiť ;)

See by chloé, Chloé, white trousers

EN :: And last, but not least I want to show you these white trousers with number print made from really light material. As you can see on the picture, the brand is "SeeByChloé" so I couldn´t leave them in the shop! I love the detail of a "signature" next to the number 7 and I also want to pair them with some nice heels as they are very loose fitting. You can check them out HERE, but they are not available right now. I have to admit that I love to buy some interesting and different pieces, because it´s unique and you can´t see it on every other girl. And I think these trousers are just like that.

Have you bought some new spring pieces to your wardrobe yet? See you on Saturday ♥

SK :: No a poslednou vecou sú tieto biele nohavice s číselnou potlačou, ktoré sú z ľahučkého materiálu. Ako vidíte na fotke sú značky "SeeByChloé" a ja som ich v obchode nemohla nechať! Páči sa mi aj detail "podpisu" pri čísle 7 a zas by som ich kombinovala iba s lodičkami, pretože sú voľnejšie. Môžete sa na nich pozrieť vcelku TU, no momentálne sú vypredané. Musím sa priznať, že ak nájdem zaujímavý kus oblečenia, rada si ho kúpim, pretože ho nemá úplne každý a človek má pocit, že má niečo jedinečné. No a tieto nohavice sú presne také. 


Kúpili ste si v poslednom čase nejaké nové jarné veci? Majte sa krásne, vidíme sa v sobotu ♥

You Might Also Like

4 comments

 1. Ty džíny jsou super! :) Mi se moc líbí tenhle styl, ale na mě to vypadá spíš jakoby šel zedník do práce :( :D ale tobě určitě sluší! :)
  Měj se v lásce,
  Janet S. ( http://janetsonrisa.blogspot.com/ )

  ReplyDelete
 2. Great picks. Love them.
  Vaishali
  http://www.vivaciouswish.com/2017/03/22/gingham-dress-with-mirina-collections/

  ReplyDelete
 3. Ty džíny nemají chybu! :)
  www.lifebynikys.blogspot.cz

  ReplyDelete

Facebook : coming soon

Popular Posts

Shein

SheIn -Your Online Fashion Pullovers

Labels

ootd fashion outfit outfits irishblogger fblogger style fashionblogger slovakblogger wiwt fashionista whatiwore dkny irishfashion outfitoftheday trendy lookbook Festina czechslovak heels styleblogger trending mango autumn furla new in bblogger denimskirt fall outfit skirt Buffalo beauty elegant embroidery nakd diesel elegant look espadrilles girly style irishfblogger leather jacket paul costelloe redlips spring outfit summeroutfit summerstyle tips wavy hair winteroutfit denim off-the-shoulder over knee boots thekooples trench coat winter ootd Kurt Geiger London MMissoni The Kooples ankle boots beachwear beautyblogger blazerdress blogger closet remix crochet top crossbodybag czech czechblogger dailyoutfit designerbag dress edgy elegantlook fall fallootd falloutfit folklore furlabag gucci guccimarmont hat kildare village leather bag miniskirt missguided newblogger off the shoulder off-the-shoulder top outfitidea oversized overthekneeboots oxford shoes sandals shoes silk blouse skater skirt skinnyjeans slovak spring tigh high boots travel tvoritalubit vans wavyhair FurlaJulia MissKG allwhite allwhiteeverything ankleboots asos asymmetrictop bag baseball cap blazer blazer dress braid bruno premi burgundy businesslook cardigan casual casual outfit casuallook checkedblazer choker christmas christmasoutfit cigarettetrousers coats colorfultights combatboots cosmetics crochetdress crochettop crop top darklips denim jacket designer shoes dublinstyle edgy look edgylook england eyeshadows fall look fall ootd fashion blogger faux leather dress fauxfur fauxfurcoat fur vest gift gingerbread gisou gisoureview gisouspray grey outfit hair haircosmetics hairoil hairproducts hairstyle handmade highponytail honeyoil how to style choker how to wear baseball cap inspiration irihfashion jumpsuit kabáty knitted sweater lace lacebra lacetop lbd leatherbag leatherdress leatherjacket leatherpants leathersandals leatherskirt lipstick long coat longhair mac makeup mallorca marmont matte metallic metallicboots mixing colors mugs nastygal off shoulder orsay outfitinspiration outfitotheday outlet overlapdress palette peacoat peter pan collar pinaforedress poncho ponytail present pumps random red redblouse reddress redlipstick ripped jeans rippedskirt rockstud romantic shein shopping shorthair silky blouse silverheels silvershoes simple smallbag sockboots sporty look sportylook summerlook sweaterdress tights tipforpresent topshop towerbridge trousers turtleneck urbandecay valentino valentino garavani vila watch waterfall coat wavespray weddingoutfit whitedress winter coat zara zimné kabáty zoeva