OOTD 47 :: Summer Outfit : Colorful Pants and Yellow Tee

15:52

EN :: Hello. I am back with a new outfit post after a longer time. These pictures were taken in Slovakia when we were in our beautiful metropolis of eastern Slovakia - Košice. Everywhere on the pictures you can see our nice Gothic cathedral called St. Elisabeth Cathedral. It is the biggest church in Slovakia and also the easternmost Gothic cathedral in Europe. Yes. Slovakia has such a beautiful treasures. I used to go to high school in Košice and I always love to com back. This cathedral is unbelievably nice and it never ceased to amaze me. We took these pictures from every single side because we couldn´t decide, so there is a nice mix. I love Košice! After a photoshoot we went to the new restaurant called "Republic of the Eastern" and we enjoyed a great meal. We will be definitely back again. I also have another news. In September we are going home again for a wedding of my best friend who I know from college. I can´t wait! It will be a perfect time again, great opportunity to see our family and friends again and the best part after all this is that we are going to Mallorca straight from Bratislava. It is just for 5 days but I am so excited for this all! I´m just sitting on the Internet and trying to find some nice summery dress and swimming suit.. I know it´s far enough, but the days are flying soo fast. Day by day, hour by hour and you know what? I am late again for work so I have to go. Enjoy your summer, I will patiently wait for mine...I´m taking an umbrella now and running to work. Bye!

SK :: Ahojte, tak sa teda hlásim trochu po dlhšom čase. Trochu som prelustrovala fotky, ktoré sme fotili ešte na Slovensku v metropole východu v Košiciach. Všade v pozadí môžete vidieť našu krásnu gotickú katedrálu menom Dóm svätej Alžbety, ktorá je zároveň najväčším kostolom na Slovensku a aj najvýchodnejšou katedrálou v Európe. Veru. Aj my máme na Slovensku nádherné poklady. Do Košíc som chodila na strednú a rada sa tam vraciam, no a katedrála ma nikdy neprestala ohurovať. Fotky sme fotili z každej strany, nevedeli sme sa rozhodnúť, kde by boli najlepšie, takže som vybrala taký mix. Milujem Košice! Po fotení tohto farebného outfitu sme sa boli najesť v Republike Východu, kde som chcela ísť už veľmi dlho. Jedlo mali skvelé - dala som si slanú palacinku s paradajkami, mozzarellou, pestom, parmezánom a šalátom. A určite sme tam neboli poslednýkrát. Ešte mám ďalšiu novinku, a tou je, že sa znovu chystáme na Slovensko. Konkrétne v septembri na svadbu mojej naj naj kamarátke a spolužiačke z výšky. Hrozne sa teším, lebo je to ďalší dôvod ísť domov a vidieť rodinu, priateľov a Slovensko. No a to najlepšie je, že po svadbe letíme z Bratislavy rovno na Malorku. Budeme tam 5 dní a neviem sa toho všetkého dočkať! Už teraz si prezerám stránky s letným oblečením, plavkami a premýšľam, čo si so sebou vezmem aj keď je to ešte ďaleko. No na druhej strane čas letí veeeľmi rýchlo, deň za dňom, hodina za hodinou a ako tak pozerám, znovu nestíham do práce. Tak si teda užívajte leto, ja si na to svoje ešte počkám. Beriem dáždnik a utekááám. Pa.


St. Elizabeth Cathedral


Furla crossbody bag


HeelsOUTFIT DETAILS
T-Shirt :: New Yorker
Pants :: New Yorker
Pumps :: John Garfield
Bag :: Furla
Watch :: DKNY
Necklace :: Baťa

You Might Also Like

10 comments

 1. úžasný outfit ♥ Líbí se mi, jak umíš kombinovat barvy. A ty tvoje vlasy taky nemají chybu. Mallorcu si užij, je tam krásně :) Taky bych hned někam letěla:)
  ...Instantní krása...

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ďakujem krásne, Kejt ♥ veľmi si ma potešila

   Delete
 2. Tyjo, máš úplně dokonalý nohy! :D Super outfit <3

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ďakujeem Marketka :) Dokonale teda nie su, ale dakujem krásne :)

   Delete
 3. Košice sú naozaj krásnym mestom. Tiež som z východu, takže o tom viem svoje :)
  Čo sa outfitu týka, veľmi sa mi páčia kvetované nohavice v kombinác ií s žltým topom. Skvelá voľba :)

  MargiFashion

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ďakujem krásne, áno Košice sú nádherné a hlavná ulica je naozaj krásna ♥

   Delete
 4. Cute summer outfit x

  http://www.bisousnatasha.com

  ReplyDelete

Facebook : coming soon

Popular Posts

Shein

SheIn -Your Online Fashion Pullovers