OOTD 45 :: Embroidery Shirt and Vans

13:37
EN :: Maybe you are already bored of all these embroidery, but it´s definitely not my case. Embroideries are still very trendy and you can find them everywhere. My first piece with embroidery was a skirt and this shirt is a second one. I really try not to be a crazy shopaholic who is constantly buying plenty of pieces that are modern without thinking. If I had a wardrobe full of embroidery pieces I would probably be veery bored of them right now.
This shirt was a love on the first sight and I bought it in a small boutique in Kosice when I was at home for our wedding. It´s great quality, light blue and the embroidery is on both sides of the sleeves. Firstly I wasn´t sure about those butterflies because I don´t really like infantile things on clothes, but this wasn´t the case and we both really liked it. This small shop was very interesting and I found there many many unique pieces which you can´t find everywhere. I bought there 2 more tops and I can´t wait to show you. Anyways, the shirt is very comfy and I wore it when we went shopping. I paired it with simple mid-rise white jeans and I finally wore my orange Vans which were waiting for their time. The outfit is really comfortable and shooting took 5 minutes cause it was soo windy. Actually...as always!
Do you still like embroidery or is it boring for you already?

SK :: Možno je to už nuda a všetci majú výšiviek pokrk, ale ja ešte určite nie. Výšivky sú trendy a sú naozaj všade a na rôznych kúskoch oblečenia. Ja ich mám zatiaľ iba na jednej sukni a táto košeľa je môj druhý kúsok. Snažím sa to nepreháňať a nenakupovať bezhlavo veľa vecí, ktoré prídu do módy. Keby som mala plnú skriňu kúskov s výšivkami, asi by ma to tiež rýchlo unudilo... 

Táto košeľa mi udrela do očí v jednej malej košickej predajni v Optime. Absolútne si nepamätám, ako sa mohla volať, a to som prelustrovala aj ich stránku so všetkými obchodmi :D Je svetlo modrá a na rukávoch má krásne farebné výšivky. Najprv ma trochu odrádzali výšivky motýľov, pretože nemám rada takéto infantilné zobrazenia na oblečení, ale na tomto kúsku mi to neprekážalo. V tomto obchodíku mali krásne a unikátne veci a odniesla som si odtiaľ ešte ďalšie 2 topy. Táto košeľa je super pohodlná a keď sme išli s manželom na nákup, hneď som si ju na seba hodila a zladila s bielymi džínsami. K tomu som si obula oranžové Vansky, ktoré sa k tomu najviac hodili a konečne som si ich mohla k niečomu obuť. Je to taký pohodlný outfit a nafotili sme ho veľmi rýchlo, pretože neskutočne fúkalo. V podstate ako vždy!
Nosíte ešte výšivky alebo vás to prestalo baviť?


OUTFIT DETAILS
Jeans :: Mango
Shirt :: ?
Trainers :: Vans
Watch :: DKNY

You Might Also Like

19 comments

 1. Mne sa osobne tie nášivky veľmi páčia, ja som nim tiež podľahla a tebe sa tiež veľmi hodia ;) krásny outfit, topánočky sú veľmi pekné letné 3

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ďakujem krásne, Alex :) A topánky už mám strašne dlho doma a mala som ich asi tretíkrát, lebo som skôr opätková, ale sem-tam nezaškodí :)

   Delete
 2. You look so pretty ! Love the shirt and white jeans !
  xxx

  paulydays.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. That embroidered shirt is damn pretty.
  Vaishali
  http://www.vivaciouswish.com/

  ReplyDelete
 4. úžasná košile a ještě dokonalejší boty :) Máš perfektní styl. Málokdy narazím na blogerku z českých/slovenských luhů a hájů, která by nosila to, co se mi fakt líbí a která by uměla tak dobře kombinovat! :)
  ...Instantní krása...

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kejt, veľmi si ma týmto komentárom potešila, asi najkrajší za celú dobu, čo si tu tak blogujem :) Ďakujem a ja teba sledujem tiež a máš krásny blog ♥

   Delete
 5. Krásny príspevok :-) ja zatiaľ ešte nemám žiadne oblečenie s výšivkou.
  Budem rada keď si pozrieš aj môj Blog.
  http://jullietblog05.blogspot.sk/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tak to treba čo najskôr zmeniť! :) Dakujem a jasné, že si pozriem tvoj blog, som vždy rada, ak tu niekto nový zanechá link na ten svoj :)

   Delete
 6. Love this top and your lip color! So cute!
  xx
  Courtney // https://courtneylivin.com

  ReplyDelete
 7. Výšivky sú super, i keď pre niekoho možno už obkukané ale mňa stále strašne bavia :) Košeľa je krásna :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Presne moja reč! Aj mňa ešte bavia :) A ďakujem veľmi pekne, Viki ♥

   Delete
 8. mňa výšivky ani zďaleka neomrzeli :P blúzka je úžasná

  ReplyDelete

Facebook : coming soon

Popular Posts

Shein

SheIn -Your Online Fashion Pullovers