OOTD 42 :: Sporty Look : High-Waisted Jeans, Mesh Top and Leather Jacket

14:38

sporty look

shopping

lookbook

EN :: Hello from Ireland again! Traveling back here was horrible. The first reason is that I obviously didn´t want to leave my family and true friends and also our beautiful and sunny country. And the second reason was the traveling alone. It took sooo long to get here and when we came home I immediately fell asleep in my leather jacket for a few hours :D Never again...
We were shooting this outfit in Kildare Village where I bought my little Furla cross-body bag I wanted for so long. We also shoot a few outfits in Slovakia with it, because I was wearing it all the time. As you can see, this outfit is a little bit sporty what is very unusual for me. I had to think about feeling comfy that day, because we were going to Dublin by train and then to Kildare by bus and we were walking all day. This is one of the things I hate in Ireland...We don´t have a car and I have to sacrifice wearing my favorite heels. I can´t wait to move back to Slovakia after a year to enjoy not only heels, but also all 4 seasons. I definitely realized many many things after moving to another country..we miss not only common things, but also food, weather, friends, family, car etc..
I also realized few other things I want to change now. The first is maybe cliche, but I will not trust anybody, because lately I was quite disappointed by few "closer" people.. Next, I would like to enjoy this country even though it´s rainy..but to be honest I haven´t seen much of it..I definitely want to see cliffs in Dublin. Another thing is that I decided to change my "daily routine", because I always get up late, I am cooking lunch late, then I am eating late and I am always late for work. And at the end of the day I realize that I didn´t do anything. And the last thing is that I want to devote to my blog as it is my hobby and my husband is a great support :)
How are you all? Are you looking forward to summer?

SK :: Zdravím späť z Írska! Cesta bola pre mňa strašná, a to z dvoch dôvodov. Ten prvý je jasný...nechcelo sa mi sem vrátiť a znovu raz opustiť svoju rodinu, skutočných priateľov a svoju krásnu a slnečnú krajinu. A ten druhý bolo cestovanie. Bolo strašne zdĺhavé a keď sme prišli konečne domov, v sekunde som odkvecla na posteľ a zaspala oblečená v koženej bunde :D 

Tento outfit sme fotili ešte v Kildare Village, kde som si kúpila svoju vysnívanú mini kabelku značky Furla. Mám s ňou nafotených niekoľko outfitov zo Slovenska, pretože som ju ťahala úplne všade :D Ako vidíte, tento outfit je tak trochu športový, čo je u mňa nezvyk. Keďže sme v ten deň išli do Dublinu a potom ešte do Kildare, chcela som zvoliť pohodlie. Na Írsku mi prekáža hlavne to, že tu nemáme auto, musíme všade chodiť peši a tak musím samozrejme stále oželieť moje obľúbené opätky...Už sa teším, keď sa po roku znovu presťahujeme na Slovensko a budem si užívať nosenie opätkov a naše 4 ročné obdobia...Človek si mnohé veci uvedomí, keď sa presťahuje do inej krajiny...Chýbajú nám aj úplne bežné veci, jedlo, krajina, auto, nehovoriac o rodine a priateľoch..
Uvedomila som si za ten čas viacero iných  vecí, ktoré chcem hneď zmeniť. Jednou z nich je také klišé, že nemám veriť nikomu, pretože sa mi už viackrát potvrdilo, že aj bližší ľudia vedia sklamať. Ďalej by som si chcela užiť ten ostávajúci rok v Írsku aj keď je to upršaná krajina a veľa aktivít sa tu robiť nedá. Takmer nič sme z nej však nevideli, takže sa chystáme napríklad na klify v Dubline. Potom som sa rozhodla, že musím zmeniť aj moje "denné rutiny", pretože zvyknem neskoro vstávať, neskoro variť, neskoro jesť, nič neurobiť a nestíhať do práce. Vždy sa len ponáhľam, a to musím zmeniť. No a posledná vec je, že sa chcem aj naplno venovať blogu. Baví ma to a je to moje hobby no a som rada, že aj môj manžel ma v tom podporuje :)
Ako ste sa mali vy? Tešíte sa na leto?


red lips

style


wavy hair and fotd

diesel

mesh top and trainers

OUTFIT DETAILS
Top :: New Yorker
Jeans :: Topshop
Shoes :: Diesel
Leather Jacket :: Diesel
Bag :: DKNY
Watch :: Festina
Lipstick :: MAC Red

You Might Also Like

7 comments

 1. Replies
  1. Ďakujem pekne, veľmi dobre sa aj nosia :) Sú strečové a pohodlné :)

   Delete
 2. So cool!!
  Much love, Tiffany Lea
  https://zimmylifestyle.com

  ReplyDelete
 3. I really like your jeans! Cute outfit. :)

  ReplyDelete
 4. Super outfit! Aj článok som si rada prečítala a súhlasím veľa vecí si človek uvedomí, až keď sa zrazu ocitne niekde úplne inde :/ .. btw ty máš manžela?? si ma veľmi prekvapila, tipovala som ťa a stále tipujem tak na 17 :D :)

  Desire fashion blog

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ďakujem Dominika :) No áno, mám manžela a vydatá som čerstvé 2 týždne :) Veľa ľudí mi tipuje menej rokov (ale nie až 17 :D haha), no mám 25 a už onedlho 26. Vždy vravím, že sa tomu môjmu "mladému vzhľadu" poďakujem v 40tke :)

   Delete

Facebook : coming soon

Popular Posts

Shein

SheIn -Your Online Fashion Pullovers

Labels

ootd fashion outfit fblogger outfits irishblogger style fashionblogger slovakblogger wiwt fashionista whatiwore irishfashion dkny outfitoftheday trendy lookbook Festina styleblogger trending heels mango autumn bblogger fall outfit new in skirt Buffalo elegant embroidery furla beauty diesel elegant look espadrilles girly style irishfblogger leather jacket nakd paul costelloe redlips spring outfit tips wavy hair denimskirt off-the-shoulder over knee boots summeroutfit thekooples trench coat winter ootd Kurt Geiger London MMissoni The Kooples ankle boots beachwear beautyblogger blazerdress blogger closet remix crochet top czechslovak denim dress elegantlook fall fallootd falloutfit gucci guccimarmont hat kildare village leather bag miniskirt missguided newblogger off the shoulder off-the-shoulder top outfitidea overthekneeboots oxford shoes sandals shoes silk blouse skater skirt skinnyjeans summerstyle tigh high boots travel vans wavyhair winteroutfit MissKG allwhite allwhiteeverything ankleboots asos asymmetrictop baseball cap blazer dress braid bruno premi burgundy businesslook cardigan casual casual outfit casuallook choker christmas christmasoutfit cigarettetrousers coats colorfultights cosmetics crochetdress crochettop crop top crossbodybag denim jacket designer shoes designerbag dublinstyle edgy edgy look england eyeshadows fall look fall ootd fashion blogger faux leather dress fauxfur folklore fur vest furlabag gift gingerbread gisou gisoureview gisouspray grey outfit hair haircosmetics hairoil hairproducts hairstyle honeyoil how to style choker how to wear baseball cap inspiration irihfashion jumpsuit kabáty knitted sweater lace lacebra lacetop lbd leatherdress leatherjacket leatherpants leatherskirt lipstick long coat longhair mac makeup mallorca marmont matte metallicboots mixing colors mugs nastygal off shoulder orsay outfitinspiration outfitotheday outlet overlapdress oversized palette peacoat peter pan collar pinaforedress poncho ponytail present pumps random red redblouse redlipstick ripped jeans rippedskirt rockstud romantic shein shopping silky blouse silverheels silvershoes simple smallbag sockboots sporty look sportylook spring summerlook tights tipforpresent topshop towerbridge trousers turtleneck tvoritalubit urbandecay valentino valentino garavani vila watch waterfall coat wavespray weddingoutfit whitedress winter coat zimné kabáty zoeva