NEW IN 1 :: DKNY Crosby Stainless Steel Gold-Tone Chrono Watch

14:51


EN :: Hello everyone! Today´s blogpost is finally about something different from other posts. After the introducing categories "OUTFITS" and "CLOSET REMIX", I´ve decided to introduce you another brand new category called "NEW IN". It will, of course, be closely related to fashion because I will share with you some interesting new pieces I´ll buy and will be worth mentioning. 

SK :: Pekný deň :) Dnešný článok bude konečne trochu o niečom inom ako tie ostatné. Po kategóriách "OUTFITS" a "CLOSET REMIX" som sa rozhodla zaviesť ďalšiu kategóriu, ktorá nesie názov "NEW IN". Samozrejme bude úzko súvisieť s módou, pretože sa tu s vami budem deliť o zaujímavé nové kúsky, ktoré pribudli do môjho šatníka a budú stáť za spomenutie.

outlet shopping destination

EN :: The first piece is this watch from the brand DKNY. They are chunky and made from gold-tone stainless steel. I was considering buying some nice golden watch a long time ago, but I´ve found them just now! They were waiting for me in a luxury shopping destination Kildare Village which I absolutely love to go to.

SK :: Prvým kúskom sú teda tieto hodinky od značky DKNY. Sú masívne a vyrobené z nehrdzavejúcej ocele v zlatých tónoch. Už dlho som rozmýšľala nad kúpou nejakých pekných zlatých hodiniek, no tie pravé som našla až teraz! Čakali na mňa v outletovej dedinke Kildare Village a naozaj neľutujem ich kúpu. DKNY watch

golden watch

EN :: Up to now I have had just one watch which I was wearing literally everywhere. It is in silver color and the brand is Festina. I was wearing it on my wrist even though the accessories of my outfit were golden! This was one of the main reasons I wanted a new golden watch to be able to alternate them according to my accessories and not to be restricted when combining.
The watch strap was a bit longer for me, but my fiance did shorten it and now they are perfect!
Do you wear watches? Which ones do you prefer?

SK :: Doposiaľ som vlastnila len jedny hodinky, ktoré som so sebou ťahala úplne všade. Sú striebornej farby značky Festina a či už boli doplnky môjho outfitu zladené do zlata alebo do strieborna, vždy som ich mala na ruke. Aj to bol jeden z hlavných dôvodov, prečo som chcela nové hodinky v zlatej farbe. Teším sa, že ich teraz môžem striedať a že sa nemusím obmedzovať pri výbere doplnkov :)
Remienok na hodinkách mi bol veľký, ale môj snúbenec mi ho skrátil a teraz majú perfektnú dĺžku!
Nosíte hodinky? Aké preferujete?


You Might Also Like

9 comments

Facebook : coming soon

Popular Posts

Shein

SheIn -Your Online Fashion Pullovers